header

MALA in MINI odbojka ponovno v akciji

Posavski odbojkarski klub Krško je minulo soboto gostil tako turnir za državno prvenstvo (mala odbojka U13), kot tudi prijateljski turnir t.i. posavsko-dolenjske lige v odbojki za najmlajše deklice (mini odbojka U11).

Pri mali odbojki so naše deklice zabeležile eno zmago in dva poraza, tako da so končale z uradnimi nastopi v tekmovalni sezoni. Med 69 ekipami so osvojile 41. mesto.

Vzporedno je potekal prijateljski turnir pri minicah, kjer so naše mini odbojkarice osvojile prvo, drugo in šesto mesto.

Deklice bodo imele do konca šolskega leta še nekaj prijateljskih turnirjev, kjer bodo spoznavale nova prijateljstva in se športno razvijale za prihajajoča odbojkarska leta.