header

Starejše deklice zaključile z zmago doma

Naše starejše deklice so gostile turnir v domači dvorani. V prvi tekmi so deklice POK-a izgubile proti favorizirani ekipi Calcit Kamnik I. Kljub porazu so Krčanke pokazale veliko odbojkarskega znanja in nasprotnicam nudile močan odpor. Sledila je tekma, kjer so Krčanke morale premagat vrstnice Calcit Kamnik II, saj so le z zmago 2:0 lahko računale na 3. mesto v svoji kvalifikacijski skupini. Po zaostanku s 24:18 v prvem nizu, se mlade Krčanke niso ustrašile in so z borbenostjo izid izenačile in nato zmagale tako prvi kot tudi drugi niz.

Na spletni strani uporabljamo piškotke, da bi vam omogočili nemoteno in prijetno uporabniško izkušnjo. Z nadaljnjo uporabo te spletne strani se strinjate z našo politiko piškotkov. Vas zanima več?