header

STAREJŠE DEKLICE ZMAGALE & IZGUBILE V SVOJI DVORANI

Končno so deklice le igrale pred svojimi navijači v A ligi. V prvi tekmi so se pomerile z ekipo iz Grosuplja. V dolenjsko-posavskem derbiju so bile uspešnejše gostje. Grosupeljčanke so se morale za zmago zelo potruditi, saj so se naše punce več kot dostojno upirale. Prvi niz so POK-ovke vodile vse do 20. točke, kjer so jih gostje ulovile in dobile prvi niz v sami končnici. V drugem nizu so naše punce vodile že z 8:3, nato pa enostavno ni šlo in Grosupeljčanke so dobile niz z 25:13. POK-ovke so v svoji dvorani pokazale pravi karakter v drugi tekmi, kjer so premagale svoje vrstnice iz Ljubljane z 2:0 v nizih. Da naše punce znajo igrati tudi končnice so pokazale v prvem nizu, kjer so zaostajale vse do 23. točke. V drugem nizu so imele kontrolo tako v igri kot tudi nad rezultatom in zmaga je ostale doma. POK-ovke so A ligo pričele in končale z zmago!

POK KRŠKO : Krim Ljubljana 2:0 (29:27, 25:19)

POK KRŠKO : ATK Grosuplje I 0:2 (22:25, 13:25)

Na spletni strani uporabljamo piškotke, da bi vam omogočili nemoteno in prijetno uporabniško izkušnjo. Z nadaljnjo uporabo te spletne strani se strinjate z našo politiko piškotkov. Vas zanima več?