header

Članice: POK – Volleyball LJ 1:3

Naše članske so izgubile tudi v sedmi tekmi. Tokrat so gostovale v Ljubljani, kjer so bile tako blizu točke, kakor tudi zmage. Toda...

Prvi in drugi niz rezultat ne kaže prave slike. V tretjem nizu so naše punce vse pomanjkljivosti iz prvih dveh zreducirale in tudi dobile niz (vodile so že s 19:10). V četrtem nizu pa spet neka mešanica prvih treh nizov in naše punce so športno čestitale, tokrat boljšim Ljubljančankam.

Sama igra ima rep in glavo. Kljub solidni igri, ki jo kažejo naše punce, v zadnjem obdobju, manjka še tista pika na i, ki je ji reče zaključek. Upamo, da bodo ta pomemben element odbojkarske igre prikazale že to soboto, ko igrajo lokalni derbi s sosednjo Brestanico.

Že to soboto, 12.12. 2015, ob 16.30 uri gostimo ekipo iz Brestanice. Navijači vabljeni!

POK Krško : Volleyball 1:3 (12:25, 15:25, 25:22, 21:25)

Na spletni strani uporabljamo piškotke, da bi vam omogočili nemoteno in prijetno uporabniško izkušnjo. Z nadaljnjo uporabo te spletne strani se strinjate z našo politiko piškotkov. Vas zanima več?