header

Starejše deklice ponovno v akciji

Naše deklice (U15) so ponovno tekmovale na dveh »frontah«. Generacija 2001 je gostovala na svojem tretjem turnirju A lige. V prvem srečanju so se pomerile z ekipo Vital Ljubljana, ki velja za eno izmed najbolj organiziranih ekip/sistemov v Sloveniji. Tekmo so POK-ovke izgubile, vendar pustile dober vtis. Sledila je tekma z Grosupeljčankami. V prvem nizu so imele naše punce vse pod kontrolo in tudi dobile niz. V drugem nizu so malo popustile, kar so domačinke izkoristile. V tretjem je pa tako ali tako vse v loteriji in tu so bile domačinke bolj iznajdljive.

Generacija deklic POK Krško 2002 (igrajo za OK Kostanjevica) je »doma« v Kostanjevici na Krki v dveh srečanjih zabeležila zmago in poraz. V prvi tekmi so izgubile z Novim mesto. V drugi pa vrnile Ljubljanski ekipi Vital Ljubljana III za poraz v prejšnjem krogu in zmagale z 2:1.